ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2018 m. sausio 23 d. antradienis - 6:09
NAUJIENOS:

2016-12-15. „Coffee Hill“ džiugins anykštėnus ir miesto svečius šviežia kava

Šiandien, gruodžio 15 dieną,  Anykščiuose atidaryta nauja „Coffee Hill“ tinklo kavinė, kuri anykštėnams bei miesto svečiams siūlys šviežios kavos. Kavinė įsikūrė Anykščių kultūros centre ir planuojama, kad vienu metu galės aptarnauti per 20 lankytojų.

„Skatiname ir pritariame kiekvienai naujai veiklai mūsų mieste. Pirmiausia, taip kuriamos naujos darbo vietos anykštėnams. Be to, esame populiarėjanti kurorto teritorija, kiekvienais metais pritraukianti vis didesnius turistų srautus: vien pernai sulaukėme daugiau nei 600 tūkst. lankytojų iš visos Lietuvos bei užsienio. Todėl visada džiaugiamės, kai miesto svečiams galime pasiūlyti daugiau kokybiškų paslaugų”, – sakė Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

„Coffee Hill“ prekinio ženklo kavinei Anykščiuose vadovaus iš sostinės į gimtąjį miestą nuolat grįžtantis anykštėnas Gytis Šapoka, sukaupęs patirties privataus verslo sektoriuje.

„Aš esu anykštėnas ir seniai svajojau grįžti iš Vilniaus ir čia įkurti savo verslą. Kiekvieną kartą parvykęs į Anykščius matau, kaip gražėja ir keičiasi miestas. Atėjo laikas mano miestelėnams ir, aišku, miesto svečiams pasiūlyti kokybiškos kavos”, – sako UAB „Kavos aromatas“, atstovaujančios „Coffee Hill“ prekinį ženklą, direktorius Gytis Šapoka.

Pasak G. Šapokos, savo klientams kavinė pasiūlys aukščiausios rūšies kavos, užkandžių ir desertų. Tikimasi, kad pasimėgauti kava atvyks ne tik miestelio gyventojai, bet ir atvykę miesto svečiai. Be to, Anykščių kultūros centre, kur ir įsikūrusi kavinė, šiuo metu vyksta daug renginių. Todėl kavinė planuoja rengti specialius pasiūlymus Kultūros centro lankytojams.

Kavinė įsikūrusi Anykščių kultūros centre, adresu A. Baranausko a. 2. „Coffee Hill“ veiks kiekvieną darbo dieną nuo 9 val. iki 19 val. bei savaitgaliais nuo 10 val. iki 19 val.
 
Apie „Coffe Hill”. „Coffee Hill“ – inovatyvus Lietuvoje besiplečiantis espreso barų tinklas, įkurtas 2010 m. Šiuo metu „Coffee Hill“ veikia Vilniuje, Kaune, Marijampolėje ir Anykščiuose.

Pranešimas žiniasklaidai
Nuotraukos Andriaus Falkausko

Išsamiau apie  kavinės Kultūros centre atidarymą skaitykite „Šilelyje“.

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (1)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink