ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. gruodžio 14 d. ketvirtadienis - 4:20
NAUJIENOS:

2017-09-22. Žada sterilizuoti iki 90-ties beglobių

Anykščių rajono savivaldybės administracija praneša, jog šiuo metu gyventojai jau užregistravo daugiau  nei 70 gyvūnėlių.  Nemokama akcija bus vykdoma rugsėjo 28–30 d. veterinarijos klinikoje adresu A. Baranausko a. 16.

Gyvūnų sterilizaciją Anykščiuose vykdys patyrę  veterinarijos klinikos „Fitovela ir Ko“ bei Vokietijos gyvūnų apsaugos organizacijos „TASSO“ veterinarai.

„Per dieną pačiais pažangiausiais metodais bus sterilizuota nuo 25 iki 30 gyvūnėlių. Patinėliams ši operacija mažiau sudėtinga. Tad tiksliai pasakyti kiek jų bus iš viso atlikta kol kas neišeina. Bet galimybės – iki 90.”, - kalbėjo Inga Žukauskienė, Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausioji specialistė, kurios teigimu, modernus sterilizacijos būdas leis gyvūnams beveik iš karto po operacijos sugrįžti į įprastinę savo gyvenimo aplinką.
Rajono gyventojai raginami pasinaudoti galimybe sterilizuoti jų kiemuose gyvenančius beglobius  gyvūnus. Taip pat – pasirūpinti beglobių gyvūnų sugavimu ir pristatymu į veterinarijos gydyklą ir tokiu būdu padėti humaniškais metodais palaipsniui sumažinti beglobių gyvūnų skaičių Anykščių rajone.

„Šilelis“

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (2)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink