Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. spalio 17 d. antradienis - 12:24
NAUJIENOS:

2017-09-19. Dviračių maratone – sesių triumfas

Rugsėjo 17 d. Niūronyse vyko Vokswagen MTB dviračių maratono V etapas, kuriame dalyvavo apie 1 300 dalyvių. Be trasoje esančių įkalnių ir smėlio ruožų, gamta sukūrė ir purvo atkarpas, kurias reikėjo įveikti dalyviams. 1 km nuotolyje, iki 6 metų vaikų grupėje, nugalėjo anykštėnė Rusnė Pupelytė. Jos sesė Gytė Pupelytė nugalėjo, mergaičių iki 10 m. tarpe, 3 km nuotolyje.

41 km nuotolyje, mergaičių iki 18 m. tarpe,  trečia finišavo Laima Banaitytė. Viktorijai Kapancovai, prieš tai vykusių keturių etapų prizininkei, nepavyko finišuoti dėl dviračio gedimo.

Anykštėnų komanda „Dviraciudalys.lt-Vėtrungė“ dalyvavo visuose penkiuose šių metų maratono etapuose. Dviračių sporto mėgėjus ištverme džiugino per 30 Anykščių krašto dviratininkų. Komandinėje įskaitoje tarp 11 komandų anykštėnai užėmė penktą vietą.

Renginį parėmė Anykščių rajono savivaldybė, UAB „Anykščių vandenys“, Anykščių rajono ugniagesių tarnyba, VšĮ  ,,Sveikatos oazė'', sporto klubas ,,Motorsportas'', sporto klubas ,,Origonas'', Anykščių šaulių kuopa, UAB ,,Imenza'', Anykščių turizmo informacinis centras,  pramogų ir sporto kompleksas ,,Nykščio namai'', Jolės gėlių krautuvėlė.