ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. gruodžio 14 d. ketvirtadienis - 4:21
NAUJIENOS:

2017-09-18. Anykščiuose - einančiųjų rekordas

Anykščių regioniniame parke pirmą kartą įvyko Proenzi ArthroStop ,,Ėjimo varžybos”. 15 tūkstančių -žingsnių iššūkį priėmė beveik du tūkstančiai varžybų dalyvių, kurie atvyko iš visos Lietuvos. Renginio organizatorė Vlada Musvydaitė džiaugėsi, kad tai yra iki šiol gausiausios varžybos, kurios vyko ne didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

 „Šis renginys man jau septintas ir labai gera matyti tuos pačius veidus ir susipažinti su jų šeimomis. Matau, kaip paaugo dalyvių vaikai, pasidžiaugiu, kad į mūsų renginius atvyksta vis gausesnės šeimos, o kai kurie sugeba atvažiuoti su visa gimine. Taip pat smagu yra supažindinti žmones su naujomis vietomis. Anykščių trasa yra fantastiška, todėl kviečiu ją praeiti, nes yra sukurta virtuali trasa mūsų mobilioje programėlėje #walk15”, - teigė V. Musvydaitė.

Po renginio starto, kuris truko apie valandą, dalyviai ėjo Anykščių šilelio takais. Jiems sėkmingai trasą  įveikti nesutrukdė patvinusi upė Šventoji. Visi finišavę renginio dalyviai buvo apdovanoti rankų darbo mediniais medaliais su Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybų“ ir Anykščių miesto simboliais.

,,Mama, aš labiausiai noriu eiti, nes noriu žaisti vaikų zonoje“, - teigė renginio vedėjos dukra Ula. Visoms šeimoms  buvo įrengta ,,Sveikatinės“ 5000 žingsnių zona, kur vaikai galėjo dalyvauti estafetėse. Kineziterapeutė Jolita Baublienė mokė vaikus kaip taisyklingai atlikti mankštą, o Anykščių sporto centro treneriai bei ,,D&DM” skirtingomis veiklomis neleido nuobodžiauti renginio dalyviams.

Finišavę ėjikai dalinosi savo įspūdžiais, pasakojo kodėl jie eina ir skatino tai daryti kitus. Vilnietė Rasa ,,Proenzi ArthroStop“ Ėjimo varžybose dalyvavo jau penktą kartą, o jos sūnus renginio vedėją nustebino pasipuošęs visais medaliais iš karto. „Dalyvavom beveik visose varžybose ir šiaip dažnai su šeima išeiname pasivaikščioti, rengiame iškylas gamtoje, sūnui tai labai patinka. Tai mums ir pramoga ir bendras laikas kartu. Vilniuje galima tiesiog išeiti pasivaikščioti į parką, mes patys dažnai einame į Vingio parką. Arbą tiesiog į Vilniaus senamiestį. O jeigu nesugalvojat kur eiti, tai eikit kitą savaitgalį Jūrmaloje!“, – teigė varžybų dalyvė.

Kitiems ,,Proenzi ArthroStop“ Ėjimo varžybos tapo ypatingomis, nes buvo iškovotas pirmas gyvenime medalis.  ,,Tai yra fantastiška, nes laikau pirmą kartą savo medalį“, - šypsojosi moteris.

Aušra su vyru Virgilijumi dalyvavo pirmą kartą. Sudalyvauti juos paskatino neįprasta patirtis. „Svarstėme ar vykti į varžybas, buvome neapsisprendę ir to pačiu laukėme gimstant mūsų pirmosios anūkės. Kaip tik iš ryto paskambino vaikai ir pranešė, kad tapom seneliais. Tai ta proga ir nusprendėm atvažiuoti į Anykščius, kad sudalyvautumėm tokioje sveikatingumo iniciatyvoj.“, - pasakojo Proenzi ArthroStop „Ėjimo varžybų“ dalyvė iš Panevėžio.

Nauji seneliai pažadėjo dalyvauti ir  šį šeštadienį vyksiančiose ,,Walmark Walking Competition“ Ėjimo varžybose Jūrmaloje. Nemokama registracija: www.walk15.lv

Donatas Zinkevičius

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (0)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink