ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. lapkričio 23 d. ketvirtadienis - 22:26
NAUJIENOS:

2017-09-11. Nusiminę ne tik rinktinės krepšininkai

Vykstant Europos krepšinio čempionatui, apvogtos buvo ne tik Lietuvos žvaigždės, bet ir Troškūnų sporto mėgėjai. Anykštėnai socialiniuose tinkluose dalinasi informacija apie įžūlų ilgapirščių darbą miestelio stadione. Vis dėlto didžiausi „vagys“ - graikai - 77:64.

Lietuvos krepšinio rinktinė - be nieko.  Krepšinio entuziastai bandė atspėti, kurią vietą Europos čempionate iškovos šalies krepšininkai. Daugelis neklydo ir rinkosi atsakymą, kad liks be medalių.

Blogesnis rezultatas Europos čempionate buvo pasiektas vos vieną kartą istorijoje, kai Lietuvos komanda, vadovaujama trenerio Ramūno Būtauto, 2009-tais metais dar prasčiau pasirodė Lenkijoje.

Be to, reikia pažymėti, jog tada padėti rinktinei atsisakė tokios žvaigždės kaip Šarūnas Jasikevičius, Ramūnas Šiškauskas, Darius Songaila, Arvydas Macijauskas, Žydrūnas Ilgauskas ir Rimantas Kaukėnas. Šį kartą buvo surinkti visi stipriausi krepšininkai.

Tuo tarpu „broliukai“ latviai žingsniuoja toliau nei lietuviai. Aštunfinalyje Latvija, vedama NBA žvaigždės Kristapo Porzingio, nukovė Juodkalniją - 100:68.

Krepšinio batalijos dar įspūdingesnės Troškūnuose.  Vietos sportininkus vagys paliko be krepšinio lentos. „Lietuva yra per maža, kad nepastebėtumėme, pas ką atsirado naujas krepšys. Gal yra žinančių, kieno tai darbas?“, - rašo inventoriaus paiešką socialiniuose tinkluose organizavęs garsus troškūnietis Vaidotas Grincevičius.

„Šilelis“

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (0)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink