ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. lapkričio 23 d. ketvirtadienis - 22:28
NAUJIENOS:

2017-09-11. Paprastas incidentas pavirto sudėtingu

Kol kas neaišku, kas kaltas dėl avarijos Anykščių centre, kur susidūrė policininko Aleksandro Zaicevo ir saugos tarnybos „Šerifai“ darbuotojo Dainiaus Mikoliūno vairuojami automobiliai. Manoma, jog dėl incidento gali prireikti ir ekspertų išvados. Incidento metu žmonės nenukentėjo, tačiau smarkiai buvo apgadintos transporto priemonės. Abu vairuotojai įsitikinę, jog nepažeidė Kelių eismo taisyklių ir sankryžą bandė kirsti, laikydamiesi visų reikalavimų.

„Neturim ir tikriausiai greitai neturėsim tyrimo rezultatų. Kažin, ar neteks kreiptis dėl ekspertizės. Situacija sudėtinga dėl netobulų Kelių eismo taisyklių. Čia grynai šviesoforo klausimas. Mūsų įmonės darbuotojas sankryžoje stovėjo ir laukė, kol galės pravažiuoti. Kai tik pajudėjo, į jį staiga trenkėsi. Mūsų manymu, kaltas pareigūnas, kuris galvojo, tikriausiai, priešingai. Kol kas yra taip kaip yra. Ratai sukasi, bet mašina nebevažiuoja“, - sakė UAB „Šerifai“ direktorius Raimundas Razmislavičius.

Išskirtiniai KET atvejai, kai galima nestoti įsižiebus geltonam šviesoforo signalui: jeigu vairuotojas prieš „Stop“ ženklą ar „Stop“ liniją sustotų tik staigiai stabdydamas; jeigu vairuotojas į sankryžą įvažiavo degant leidžiamam šviesoforo signalui, išvažiuodamas atlaisvinti sankryžą jis gali ir degant geltonai ar raudonai šviesai.

„Šilelis“

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (0)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink