ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. lapkričio 23 d. ketvirtadienis - 22:28
NAUJIENOS:

2017-09-08. Ieškojimas, tobulėjimas, darbas ir... per 20 metų sukaupta patirtis

Dvidešimt metų žmogui – tai brandžios jaunystės pradžia. O du dešimtmečiai bendrijai, organizacijai  ar klubui – tai laikas, per kurį patirta daug naujo, nuveiktą daug darbų, įgyta daug naujų draugų, patirčių  ir visko dar daug daug...

Praėjusį šeštadieninį Anykščių moterų užimtumo ir  informacijos centras, anksčiau vadinęsis Anykščių moterų klubu, kuriam nuo pat pirmosios susikūrimo dienos vadovauja iniciatyvi įkūrėja ir veiklos koordinatorė  Elvyra Lasskaja, šventė dvidešimties metų susikūrimo jubiliejų.

Į šventinį organizacijos renginį, kuris vyko Anykščių viešojoje bibliotekoje, susirinko ne tik centro narės, bet ir daug garbių svečių. Jubiliačių atvyko pasveikinti rajono meras Kęstutis Tubis ir  vicemeras Sigutis Obelevičius,  kurie net  9-nioms organizacijos narėms įteikė padėkas už aktyvią visuomeninę veiklą. Seimo nariai Antanas Baura ir Sergejus Jovaiša taip pat sveikino organizacijos nares ir vadovę E. Lasskaja ne vien tik žodžiais, bet ir  įteikdami Sveikinimo raštą.  Kolektyvą sveikino Šv. Mato bažnyčios klebonas dekanas kanauninkas Petras Baniulis ir vikaras Mindaugas Šakinis.  Į jubiliejinį renginį, pasveikinti veiklių Anykščių moterų, atvyko  svečiai iš Švedijos su pastore Walla Karlsson priešakyje, Lietuvos moterų draugijos vadovė Nijolė Steponkutė bei viešnios iš Panevėžio - Politikių klubo atstovės ir „SOS vaikai“ Panevėžio skyriaus vadovė Irma Zabulionytė, Biržų pagalbos centro vadovė Regina Židonienė, Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus, Švietimo skyriaus, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vadovės, Anykščių rajono policijos komisariato atstovė,  rajono NVO atstovės, buvusios  MUIC’o narės, dabar įkūrusios savarankiškas organizacijas, „Gelbėkit vaikus“ organizacijosjos vadovė ir dar daug kitų organizacijos draugų ir draugių.

Plačiau - "Šilelyje"

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (0)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink