ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. lapkričio 23 d. ketvirtadienis - 22:25
NAUJIENOS:

2014-02-12. Svedasiškiai vėl nerimsta

Drąsiai susidoroję su krematoriumo grėsme Daujočių kaimo gyventojai nepaleidžia pilietinės iniciatyvos iš rankų ir kelia dar vieną opią problemą – dėl nenaudojamų apgriuvusių pastatų, esančių  Daujočių kaimo teritorijoje, liekanų sutvarkymo.


Pagalbos prašymą su daujotiškių parašais Anykščių rajono savivaldybės merui Sigučiui Obelevičiui  kaimo bendruomenė pateikė jau penktadienį, vasario 7 dieną. 


Prašyme dėstoma, kad buvusio administracinio pastato ir valgyklos apardyti griuvėsiai gadina estetinį gyvenvietės vaizdą, kelia realią grėsmę po griuvėsius landžiojančių  smalsių vaikų sveikatai ir gyvybei.  Gyventojai  rajono mero prašo tarpininkauti tariantis su griuvėsių savininkais, kad jie susitvarkytų savo teritorijoje. 


Lieka tik palinkėti sėkmės šauniesiems Daujočių piliečiams ir pasidžiaugti, kad jie nežiūri į negeroves pro pirštus, yra aktyvūs ir bendruomeniški. Kai patys žmonės imasi veiksmų, jokios kliūtys nebaisios! Tuo bendruomenės gyventojams teko įsitikinti kovojant, kad kaime nebūtų įrengta atliekų tvarkymo aikštelė.   


Alma Švelnienė

 
RAŠYK KOMENTARĄ

Klausimai / Komentarai / Diskusijos (0)
Straipsnio komentuoti nebegalite!
         

            Sprendimas: DPromoLink