ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. rugsėjo 24 d. sekmadienis - 13:27
NAUJIENOS:

2017-07-31. Antrasis 17-ojo Tarptautinio vargonų muzikos festivalio koncertas

Liepos 30-ąją Anykščių Šv. apaštalo evangelisto  Mato bažnyčioje skambėjo klasikinė vargonų muzika, kurią klausytojams dovanojo jaunosios kartos vargonininkai: Milda Atminaitė ir Vladimiras Antonovas Čarskis.
Į koncertą susirinkusieji turėjo galimybę prisiliesti prie rimtosios muzikos ir pajausti jos didybę. Už nepakartojamas akimirkas muzikos pasaulyje publika atsidėkojo šiltais plojimais.
 
„Dėkojame jauniesiems vargonininkams už gražų koncertą ir linkime


2017-07-31. Dieve, laimink Jus!

Šiandien, kai tenka galvoti apie laiką, praleistą Anykščių parapijoje, jau viena, o gal ir abiem kojomis stovint ant Pasvalio žemės, išnyra atmintyje mano pirmųjų mišių, kurias aukojau Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje 2008 m., paveikslėlyje įrašyti žodžiai: „..aš atėjau skelbti jums Dievo liudijimo ne iškalbingais žodžiais ar išmintimi“ (1Kor 2, 1). Ir išties visą šį laiką stengiausi būti su Jumis, brangūs tikintieji, bičiuliai, norėdamas ne nuolat mokyti, keisti, bet būti su Jumis ir džiaugsme, ir liūdesyje, tiesiog mylėti Jus kaip Dievo šeimos narius.

Šiandien esu dėkingas Dievui, kad Jo valia ir Jo Ekscelencijos Panevėžio vyskupo Jono Kaunecko paskyrimu atsidūriau Jūsų ir mano Anykščių bendruomenėje.

Dėkoju pirmajam klebonui Stanislovui, sutikusiam mane Anykščiuose, o ypatingai klebonui Petrui − už beveik penkerius kunigiškos bendrystės metus, už šilta ir šalta, už visas bendras patirtis, kurios grūdina, sutvirtina ir įprasmina.2017-07-31. Sutarta dėl Anykščių jaunimo krepšinio komandos perspektyvų

Liepos 27 d., Anykščių rajono vadovai susitiko su Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Žilvinu Ovsiuku bei jaunuoju anykštėnu krepšininku Gaudvinu Šniaukštu. Pagrindinis pokalbio tikslas - tolesnės Anykščių jaunimo krepšinio komandos perspektyvos. Sporto atstovai išdėstė planus, kaip stiprinti jaunimo krepšinio komandą, kad galėtų deramai atstovauti Anykščiams Regiono krepšinio lygos B pogrupyje.
„Turime didelį įdirbį ir dar didesnį iš Anykščių kilusių jaunų žmonių norą žaisti už Anykščius aukštesnėje lygoje, reikia tik pritarimo ir palaikymo", - pristatydamas planus ateičiai kalbėjo Ž. Ovsiukas, minėdamas ir krašto verslininkų, kaip galimų komandos rėmėjų, susidomėjimą.


2017-07-28. Pilietiški ir sąmoningi vairuotojai netoleruoja girtų kolegų kelyje

Liepos 26 dieną  dieną, 22 val.  Utenos apskrities VPK Operatyvaus valdymo skyriuje buvo gautas pranešimas apie Anykščių mieste, Vienuolio gatvėje, pavojingai manevruojantį automobilį AUDI 80.

Kaip paaiškėjo vėliau, neblaivų vairuotoją pastebėjo paskui jį automobiliu važiavęs  Anykščių rajono gyventojas. Vyras pastebėjęs, kad prieš jį, tą pačia kryptimi važiuojantis automobilis pavojingai manevruoja, ir įtaręs, kad automobilio vairuotojas gali būti neblaivus, apie tai pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir  važiavo paskui automobilį.


2017-07-28. Rastas raktų ryšulys

Penktadienį Anykščiuose, Vilniaus gatvėje, šalia „Norfos“ prekybos centro, rastas raktų ryšulys. Kreiptis į „Šilelio“ redaktorę bet kuriuo metu tel. 8 615 85 758


2017-07-28. Kad po langais visuomet žydėtų gėlės...

Lietuvos miesteliuose pakankamai dažnai vyksta įvairūs koncertai. Dažniausia koncertuoti atvažiuoja pop muzikos „žvaigždės“ ir „žvaigždutės“, „princai“ ir „princesės“, per televiziją įvairiuose šou išgarsintos, todėl  gerai žinomos kaimo žmonėms. Nedidelėse gyvenvietėse retai tenka susitikti su tikromis žvaigždėmis, koncertuojančiomis garsiausiose pasaulio scenose.

Liepos 16-ąją Kurkliuose vykusiuose Švč. Mergelės Marijos (Škaplierinės) atlaiduose,  po Šv. Mišių, bažnyčioje koncertavo ne tik Lietuvoje bet ir pasaulyje gerai žinoma dainininkė Judita Leitaitė.  Apsilankyti Anykščių krašte ir savo nuostabiu balsu pradžiuginti kurkliečius dainininkę pakvietė klebonas kun. dr. Nerijus Vyšniauskas. Po koncerto dainininkė mielai sutiko duoti interviu „Šilelio“ laikraščiui.2017-07-27. VšĮ Anykščių verslo informacinis centras bus prijungtas prie Anykščių turizmo informacijos centro

Prieš prasidedant šiandieniniam Tarybos posėdžiui, dalyvaujant VRK atstovui,  prisiekė naujas Tarybos narys liberalas Saulius Rasalas, kuris pakeitė atsistatydinusį Tarybos narį liberalą Audrių Bitiną.

Tarybos posėdyje iš 13 darbotvarkės klausimų, dviejų klausimų svarstymui prireikė bene pusantros valandos laiko. Ketvirtuoju darbotvarkės klausimu buvo svarstomas sprendimas reorganizuoti VšĮ Anykščių verslo informacinį centrą, prijungiant jį prie Anykščių turizmo informacijos centro.   Klausimą pristatė reorganizacijos iniciatorius, Administracijos direktorius Audronius Gališanka. Ilgokai Tarybos nariams aiškinęs, kodėl ši reorganizacija reikalinga, A. Gališanka sulaukė nemažai Tarybos narių klausimų.

„Administracijos direktorius aiškino daug, bet gal vienintelė priežastis yra Tilto gatvės projekto žlugimas? Jei klausimas iškilęs, kad reikia naujos įstaigos, tai turime Menų inkubatoriaus pavyzdį.  Sakote, kad Verslo centras nepelningas. Verslo centro kūrimo idėja buvo ne pelno siekimas. Jei dėl statybų verslo reikia naujos organizacijos, ją galima sukurti“, - siūlė Tarybos narys Dainius Žiogelis.


2017-07-27. Pasidairykime po Ažupiečius

Lietingos, saulės spinduliais nelepinančios atostogų dienos ar savaitgalio popietė gali virsti mažu atradimu. Ir nereikia keliauti labai toli. Atradimai čia pat. Mat nuo šio pavasario užu Šventosios upės esančiame memorialiniame parke „Rašytojų kalnelis“ auga vaistažolių daržas, liudijantis Antano Vienuolio-Žukausko kaip vaistininko ir Antano Baranausko kaip vaistažolių žinovo prisiminimą. Šioje gyvoje ekspozicijoje prie atnaujinto Klėtelės gaubto, papuošto instaliacijomis, kuriose Antano Baranausko laiškai ir žinios dabarčiai, žaliuoja bitkrėslė, paprastoji kraujažolė, pipirmėtė ir kitos vaistažolės. Jas įvairiems antpilams paruošti naudodavo rašytojas Antano Vienuolis-Žukauskas bei poetas, dvasininkas Antanas Baranauskas. Klėtelės lankytojų taip pat laukia naujienos su kuriomis verta susipažinti patiems.


2017-07-27. Skelbiamos mokyklos, kuriose rudenį prasidės skaitmeniniai pokyčiai

Daugiau kaip 10 norinčiųjų į vieną vietą – tokia konkurencija užvirė paskelbus atranką į ketvirtus metus Lietuvoje vyksiančią pedagogų mokymo programą „Samsung Mokykla ateičiai“. Paraiškas pateikusios 106 mokyklų komandos iš visos Lietuvos kantriai laukė kol vertinimo komisija paskelbs dešimties laimingųjų sąrašą. Atrinktų mokyklų mokytojai beveik pusmetį gilins skaitmeninio raštingumo, pokyčių valdymo ir įtaigaus pristatymo gebėjimus bei sieks laimėti 10 000 eurų vertės prizą savo mokyklai.


2017-07-27. Andrius Kaniava: „Anykščiai ir „Purpurinis vakaras” turi ypatingą paslaptį”

Aktorius, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nuolat kupinas energijos ir nešykštintis ja dalintis su kitais. Tai – bene svarbiausias jo atpažinimo bruožas. Jeigu reikėtų tęsti, tai greta energijos - visu didumu akivaizdus kūrybiškumas. Atrodo, net ir slapčiausiose kišenėse jis laiko užslėptą idėją, brandina ją ir neskuba jos paleisti į gyvenimą.

Kaip tik dėl to A. Kaniava yra bene pats pastoviausias Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras” dalyvis. Skirtingose scenose pats vienas arba su skirtingais žmonėmis. Jis – tarsi slaptažodis, kurį įsirašome į atmintį, norėdami tame aplanke sudėti ir visus kitus, kiekvieno „Purpurinio vakaro” akcentus.

Vidurvasaris – toks mūsų pokalbio laikas. Tad ir šnektelta lengvai, be didelių analitinių ambicijų paieškų. Juk ir pats „Purpurinis vakaras” – kūrybos, meno puota žmonėms, priglaustas ir globojamas jaukaus Anykščių peizažo. Šiemet (rugpjūčio 17 – 19 d.) jau 10-tą kartą.


2017-07-26. Iškilmingai pašventintas kryžius arkivyskupo Teofiliaus Matulionio garbei

Liepos 25 dieną, antradienį, 17 valandą Kudoriškio kaime (Skiemonių sen.) buvo pašventintas Palaimintojo kankinio, arkivyskupo Teofiliaus Matulionio garbei pastatytas 5  metrų trijų dalių kryžius. Į šventinimo iškilmes  atvyko dvasininkijos elitas, rajono valdžios atstovai, suvažiavo gausybė tikinčiųjų.

Šventinimo iškilmes pradėjo T. Matulionio atminimo įamžinimo organizatorius, Skiemonių ir Alantos parapijų klebonas Sigitas Sudentas.  Iškilmėse dalyvavo Popiežiaus apaštališkasis nuncijus Pedro Lopez Quintana, Lietuvos katalikų dvasininkas, buvęs Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas, Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, Dusėtų Švč. Trejybės parapijos klebonas kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas bei  kiti dvasininkai.


2017-07-26. Anykščiai – kur kelią angelai parodo...

Pagaliau sulaukėte atostogų, ar pasitaikė laisvas savaitgalis? Nedelskite, bet kuo greičiau atvykite į Anykščius! Tik čia surasite pirmąjį Lietuvoje Angelų muziejų! O nuo šiol dar Jums siūlome ir pakeliauti Angelų keliu!

Specialiai Jums sudarėme menininkų Osvaldo Neniškio, Marijaus Petrausko, Ritos Matiukaitės-Vasiliauskienės, Indrės Milašiūtės, Justės Kamarauskaitės ir kt. kūriniais papuoštą maršrutą, kurį įveikę Angelų muziejuje gausite išskirtinę dovaną!


2017-07-26. TOP 10 produktyviausių šalių pasaulyje: kaip atrodo Lietuva?

Produktyvumas – viena iš šalies ekonomikos augimo sudedamųjų dalių, teigia ekspertai. Kuo produktyvesnis darbuotojas, tuo daugiau vertės jis sukuria. Bendrovė „Expert Market“, kasmet sudaranti produktyviausių šalių sąrašą, skelbia naują, 2017 metų reitingą, rašo „Business Insider“.

Kompanija „Expert Market“ išanalizavo ir palygino 35 šalių duomenis. Šis reitingas sudarytas vienam gyventojui tenkančią Bendrojo vidaus produkto (BVP) dalį padalinus iš vidutiniškai vieno darbuotojo išdirbtų valandų skaičiaus. Taip apskaičiuota, kiek vertės per valandą savo valstybei sukuria vienas darbuotojas. Beje, į šį sąrašą yra įtrauktos visos Baltijos šalys. Žemiausiai reitinge šiemet yra Latvija – jai teko 30 vieta. Tiesa, palyginti su praėjusiais metais, mūsų kaimynai pakilo per tris pozicijas. Skaičiuojama, kad latvis per valandą sukuria vertės už 5,72 svarų sterlingų, o per metus Latvijos darbuotojas dirba vidutiniškai 1910 valandų. Vienu laipteliu latvius lenkia lietuviai. Šiemet Lietuva reitinge užima 29 vietą. Tačiau, kol kaimynai šoka į priekį, Lietuva atsilieka – pernai šiame reitinge užėmėme 26 vietą. Teigiama, kad vienas Lietuvos darbuotojas per valandą sukuria vertės už 6,16 svarų sterlingų ir per metus dirba apie 1885 valandas.


2017-07-26. Apdovanojimai „Kryptis Lietuva“: siūlykite idėjas, kaip susigrąžinti svetur gyvenančius lietuvius

Vyriausybės kanceliarija organizuoja apdovanojimus „Kryptis Lietuva“ ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur. Apdovanojimuose kviečiamos dalyvauti biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės ir privatūs asmenys.

„Emigracija mūsų šaliai kelia daug iššūkių. Siekiant spręsti susiklosčiusią situaciją būtinos ne tik Vyriausybės pastangos, labai svarbus nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių, verslo įmonių ir kiekvieno iš mūsų indėlis“, – teigė Ministras Pirmininkas S. Skvernelis. Anot premjero, Vyriausybė sieks užtikrinti, kad svetur gyvenantys lietuviai būtų informuoti apie galimybes grįžti ir įsitvirtinti Lietuvoje bei sulauktų pagalbos parvykus.


2017-07-25. Giedrius Titenis pateko į čempionato pusfinalį

Budapešte (Vengrija) tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas.
Antradienį Giedrius Titenis 50 m distanciją krūtine įveikė per 27.24 sek.,  pagerino asmeninį sezono rekordą ir paskutiniame devintame atrankos plaukime buvo ketvirtas. Bendroje įskaitoje anykštėnas buvo 11-as ir pateko į čempionato  pusfinalį. Priminsime, kad G. Titenis vyrų 50 m plaukimo krūtine rungtyje 2014 m. tapo Europos vicečempionu. Jam priklausantis Lietuvos rekordas nuo 2015 m. yra 27.20 sek.


2017-07-25. Per pirmąjį pusmetį Anykščių rajone surinkta 1 797 136 pakuočių

Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos gyventojai į užstato sistemą grąžino beveik 260 milijonų stiklinių ir plastikinių butelių bei metalinių skardinių. Viešosios įstaigos „Užstato sistemos administratorius“ (USAD) duomenimis, grąžintos pakuotės sveria daugiau nei 10 300 tonų – 200 tonų daugiau negu sveria Eifelio bokštas. Tiesa, tokie įspūdingi rezultatai buvo planuoti.

Daugiausiai gėrimų pakuočių buvo grąžinta Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – atitinkamai 56, 31 ir 16 milijonų vienetų taros. Nors didžiuosiuose miestuose grąžinama beveik 40 procentų visų pakuočių, tačiau aktyvumu išsiskiria ir Palangos, Druskininkų bei Birštono savivaldybės.

Pakuotes uoliai grąžinantys Anykščių rajono gyventojai per pirmąjį pusmetį sunešė 1 797 136 vienetų taros –
1 277 779 plastikinių, 482 328 metalinių ir 37 029 stiklinių pakuočių.


2017-07-25. „BENDRABŪVIS rašytojos Bronės Buivydaitės sode“

Liepos 28 d. 16.00 val.  kviečiame į projekto  dizaino dirbtuves "SODO VIZIJA; dizaino idėjos", vyksiančias rašytojos Bronės Buivydaitės sode (Vilniaus g. 21, Anykščiai).

Šių dirbtuvių moderatorius, dizaineris Arminas Raugevičius pristatys interaktyvaus ir edukacinio dizaino muziejuose pavyzdžius, bei pirmines dizaino idėjas rašytojos sodui. 

Kita susitikimo dalis bus skirta ankstesnėse dirbtuvėse išryškintų tikslinių grupių: šeimų su mažais vaikais, jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikų ir regėjimo negalią turinčių žmonių  poreikių,  kuriuos gali spręsti sodo erdvė, aptarimui. Šią dalį moderuos savanoriškai projekte dalyvaujanti, naujai diplomuota menų terapijos specialistė Justina.

Taip pat būsime dėkingi, jei pasidalinsite šia informacija su pažįstamomis šeimomis, turinčiomis vaikų, ar tiesiog žmonėmis, kuriems rūpi Anykščių erdvių, pritaikytų šeimoms, tema. Labai kviečiam prisijungti!2017-07-25. Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejaus veiklos 30-metis

Nuoširdžiai Jus kviečiame liepos 29 d., šeštadienį, nuo 12 val. atvykti į Anykščių rajono Svėdasų sen. Kunigiškių I kaimą, kur visi drauge:

- iškilmingai paminėsime Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejaus veiklos 30-metį;
- apžiūrėsime atnaujintas ekspozicijas, naujas parodas, prisiminsime muziejaus istorijos akimirkas;
- pabendrausime su tradicinio 10-ojo talentų sambūrio „Ieškokime „deimančiukų" savyje ir šalia savęs" dalyviais;
- pasiklausysime nuotaikingo koncerto, kurį atliks Anykščių kultūros centro Kurklių skyriaus kapela „Virinta";
- po oficialiosios renginio dalies dar pasišnekučiuosime muziejaus kiemelyje prie arbatos puodelio.


2017-07-24. Sužinojome apie klimato pokyčius ir jų įtaką mums

Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centro lankytojai visos vasaros metu tęsia savo pažintines veiklas. Jų metu mokomasi pažinti savo gimtąjį  kraštą, džiaugtis jo žmonėmis, grožėtis gamtovaizdžiais, pažinti kultūros paminklus, pažinti  žymius mūsų kraštiečius jų nuveiktus darbas. Gimtasis kraštas tai prigimtinė vertybė, kuri yra nesunaikinama, o tik praturtinama, papildoma ir pratęsiama.


2017-07-24. Muzikiniai duetai „Čia Anykščiai“

Liepos 22-ąją Anykščių muzikos mokyklos salėje vyko Anykščių miesto šventei skirtas fortepijoninių duetų koncertas.

Tai buvo Anykščius, Lietuvą ir visą pasaulį apjungianti muzikos šventė, nes joje koncertavo  viešnios studentės  iš  Glazgo karališkosios konservatorijos - tai visiems anykštėnams pažįstama Guoda Indriūnaitė su bendramokslė lenkaite Edyta Mydlowska.


2017-07-24. Jungtinė menininkų Inčirauskų paroda

Penktadienį Angelų muziejuje – Sakralinio meno centre buvo atidaryta tekstilininkės Zitos Inčirauskienės bei jos sūnaus tarpdisciplininio meno atstovo  Kazimiero Inčirausko paroda.

Praėjusių metų Anykščių miesto šventės proga Anykščiuose buvo eksponuojamos iš Anykščių krašto kilusio skulptoriaus, medalininko, tapytojo Romualdo Inčirausko ir dailininkės tekstilininkės Severijos Inčirauskaitės-Kriaunevičienės parodos.


2017-07-24. „Dobeles dzirnavnieks“ pradeda grūdų priėmimą Aucėje ir atidaro naujus grūdų laikymo bokštus

Prasidėjus grūdų priėmimo sezonui, didžiausia Latvijos grūdų perdirbimo įmonė „AS Dobeles dzirnavnieks“ baigė grūdų laikymo bokštų statybą Dobelėje, o Aucėje atidarė naują grūdų priėmimo punktą. Šį sezoną trijuose grūdų priėmimo punktuose – Dobelėje, Aucėje ir Gulbenėje – įmonė planuoja priimti 300 000 tonų grūdų.

„Naujajame punkte Aucėje priimsime kviečius, miežius, rugius, avižas ir kvietrugius. Priimsime ir ekologiškai išaugintus grūdus didmaišiuose. Naujojo priėmimo punkto privalumai neabejotinai bus mažos eilės, greitas išpylimas, taip pat patrauklios supirkimo ir paslaugų kainos, mūsų transportavimo paslaugos, – teigia „AS Dobeles dzirnavnieks“ valdybos pirmininkas Kristaps Amsils. Intensyviausiu grūdų kūlimo laikotarpiu užtikrinsime lankstų darbo grafiką, prisitaikysime prie savo partnerių – žemdirbių poreikių“.  


2017-07-24. Kas laimėjo Aukso puodą su 375 274 Eur?

Vasariškai saulėtą savaitgalį „Teleloto“ laimėtas solidaus dydžio Aukso puodo! Sekmadienį vienam žaidėjui atiteko 375 274 Eur.

Sekmadienį vyko simbolinis – 1111-as – „Teleloto“ žaidimas. Jis ir atnešė tokią didelę sėkmę žaidėjui, bilietą pirkusiam Vilniuje, Ukmergės g. 244. Visi, ten pirkę „Teleloto“ bilietus, raginami juos pasitikrinti. Centrinis loterijos biuras nekantriai laukia laimėtojo.

Prieš porą mėnesių buvo laimėti du Aukso puodai dvi savaites iš eilės. 470 460 Eur atiteko vilniečiui troleibuso vairuotojui, o 200 260 Eur – internetu bilietą pirkusiai žaidėjai iš Raseinių.2017-07-24. Šventinis Tarptautinio vargonų muzikos festivalio atidarymas

Šventinį sekmadienio rytą Anykščių Šv. apaštalo evangelisto  Mato bažnyčioje vyko 17-ojo Tarptautinio vargonų muzikos festivalio atidarymo koncertas.

Viešpaties namuose anykštėnams ir miesto svečiams vargonavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Vargonų ir klavesino katedros docentė Jarūnė Barkauskaitė. Vargonų ir klasikinę, šiuolaikinę bei liaudišką muziką populiarinantis renginys muzikos mylėtojų supažindino su šiais atlikėjais: altininku ir dainininku Povilu Syrrist-Gelgota) bei Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų gimnazijos absolventė Birute Ilčiukaite (altas). Harmonijos bei kontrastingų jausmų kupina muzika klausytojams suteikė džiaugsmo, paguodos, dovanojo nusiraminimą protui ir sielai.  Po muzikos šventės bažnyčioje vyko Šv. Onos atlaidai.       


2017-07-24. Muzikos meno šventė Šv. Mato bažnyčioje

Penktadienio vakarą Anykščių menų centras, organizuodamas penktąjį  festivalį „Muzikos savaitgaliai Anykščiuose“, miesto šventės dalyviams dovanojo Lietuvos nacionalinės filharmonijos kamerinio ansamblio „Musica humana“ koncertą.

Šv. Mato bažnyčioje gausiai susirinkusią publiką Anykščių miesto šventės proga pasveikino ansamblio meno vadovas, dirigentas  prof. Algirdas  Vizgirda. Kartu su ansambliu koncertavo solistai: Simona Liamo (sopranas), smuilkininkės Ilona Girdžiūnaitė, Ramunė Grakauskaitė, Toma Bandzaitytė ir Robertas Beinaris (obojus). Nuščiuvę klausytojai mėgavosi virtuoziškai atliekamais žymiausių baroko muzikos kompozitorių Antonio Vivaldi, J.S. Bacho, G. F. Hendelio kūriniais. Šventiško didingumo pajautos apimta publika šiltais plojimais atsidėkojo muzikos atlikėjams ir neskubėdami išsiskirstė į kitas šventinio miesto erdves. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
         

            Sprendimas: DPromoLink