ŠIANDIENOS VARDADIENIAI:
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
2017 m. lapkričio 23 d. ketvirtadienis - 22:24
NAUJIENOS:

2017-10-13. Anykščių futbolo klubo auklėtinės tapo Lietuvos čempionėmis

Mergaitės, lankančios futbolą NVŠ programoje „Atrask save žaisdamas futbolą“,  spalio 7 dieną, Šventupėje, dalyvavo U14 čempionate ir su Ukmergės sporto centro komanda laimėjo pirmąją vietą.

Sveikiname Gabrielę, Agnę, Doloritą ir Renatą, linkime sėkmės dalyvaujant futbolo klubo veikloje ir siekiant meistriškumo.2017-10-13. Dar kartą paskui paukščius

Darganotą spalio 4-osios rytą Lietuvos jaunieji ornitologai su savo mokytojomis, vadovaujami Lietuvos moksleivių neformaliojo švietimo centro gamtinio skyriaus vedėjo Almanto Kulbio ir ornitologo Gedimino Petkaus, pajudėjome iš Lietuvos. Su mumis kartu važiavo ir ornitologas Modestas Bružas, jau gerai pažįstamas iš praeitų metų kelionės į Vokietiją ir Daniją.    Iš Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos vykome penkiese: mokytoja Rasytė Gaidienė su 8 klasės mokiniais Tadu Kusta ir Mantu Slučka bei mokytoja Angelė Ažusienienė su devintoke Liepa Emilija Skruzdyte.

Praeitais metais stebėjome paukščius, rašėme darbus ir skaitėme pranešimus Rusnėje vykusioje jaunųjų ornitologų konferencijoje. Baigiantis konferencijai nudžiugino žinia, kad geriausių darbų autoriai su vadovais vyks į kelionę palydėti paukščių į šiltesnius kraštus. Tos kelionės mus motyvuoja stengtis dar labiau stebint ir tyrinėjant paukščių elgseną, gyvenimo būdą.2017-10-13. Nuo šiol apie gyventojų teisę į GPM permoką VMI primins asmeniškai

VMI atliktas metinio pajamų deklaravimo vertinimas rodo, kad 157 tūkst. šalies gyventojų, pateikdami pajamų deklaraciją už 2016 m., vis dar gali susigrąžinti apie 17 mln. eurų. Šiemet  daugiau kaip 700 tūkst. gyventojų grąžinta beveik 101 mln. eurų mokesčio permokos.

2017 m. spalio 12 d., Panevėžys. Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, jog pirmą kartą savo veiklos istorijoje VMI pradeda gyventojams siųsti asmeninius pranešimus, skatinančius pasinaudoti teise susigrąžinti jiems priklausančią Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permoką. Asmeniniai pranešimai bus siunčiami tais atvejais, kai VMI duomenimis grąžintina mokesčio suma yra ne mažiau nei 10 eurų. Grąžintiną sumą gyventojai gali rasti prisijungę prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) VMI suformuotoje preliminarioje metinėje 2016 m. pajamų deklaracijoje, pateikiamoje VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS), adresu  https://deklaravimas.vmi.lt.

„Esama įvairių praktinių situacijų, kuomet gyventojams susidaro grąžintina Gyventojų pajamų mokesčio suma, tačiau šia savo teise mokesčių mokėtojai nepasinaudoja, nes apie ją nežino. Iki šiol, pasibaigus deklaravimui, dėmesį sutelkdavome į tuos gyventojus, kurie vėluodavo pateikti deklaracijas ir pamiršdavo sumokėti mokestį, tačiau rūpindamiesi gyventojų pareigomis, turime nepamiršti ir apie jų teises“, - sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė – Šnirienė, pažymėdama, kad dalį gyventojų mokesčio permoka pasieks artėjant Kalėdoms.


2017-10-13. Atšauktas festivalio spektaklis


Anykščių kultūros centras praneša, kad spalio 14 dieną 17 valandą Lietuvos nacionalinio dramos teatro dokumentinis spektaklis „Žalia pievelė“ neįvyks.


2017-10-13. Anykščių mieste ketinama steigti seniūnaitijas

Dar iki šių metų pabaigos Anykščių mieste turėtų atsirasti mažiausi administraciniai vienetai Lietuvoje – seniūnaitijos. Atsižvelgiant į Anykščių miesto rinkimines apylinkes, svarstoma apie keturių seniūnaitijų – Senamiesčio, Janydžių, Ažupiečių ir Liudiškių – įsteigimą, tačiau anykštėnai taip pat kviečiami teikti savo pasiūlymus ir drauge nuspręsti, kiek seniūnaitijų turėtų būti įsteigta Anykščių mieste. 

„Šiuo metu visose Anykščių rajone esančiose seniūnijose veikia ir seniūnaitijos. Jų seniūnaičiai buria bendruomenes prasmingoms ir reikalingoms veikloms, prireikus – padeda greitai spręsti iškilusias problemas. Manome, kad Anykščių miestas neturėtų tapti išimtimi, juolab, kad čia tikrai esama iniciatyvių ir veiklių gyventojų“ – apie seniūnaitijų steigimo priežastis Anykščių mieste pasakojo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.2017-10-13. Anykščių mieste renkamos žaliosios atliekos

Kviečiame visus Anykščių rajono gyventojus kompostuoti žaliąsias atliekas (šakas, lapus, žolę, daržo, gėlynų atliekas) savo namų valdose, o neturintiems galimybės siūlome naudotis UAB Anykščių komunalinio ūkio teikiama žaliųjų atliekų surinkimo akcija arba UAB „Utenos atliekų tvarkymo centras“ kompostavimo aikštelės paslaugomis.

Žaliųjų atliekų surinkimo akcija vyks 2017 metų spalio mėnesio 17 dieną Anykščių mieste. Prašome gyventojų sudėti žolę, lapus, daržų, gėlynų, sodų atliekas į maišus, juos pastatyti išvežimo dieną iki 9 val. ryto šalia savo namų valdos prie gatvės, kad netrukdytų praeiviams ir transporto eismui. Jeigu netoliese yra konteineriai, galite sudėti aikštelėje, prie konteinerių. Daugiabučių namų gyventojus prašome nurodytas atliekas palikti šalia konteinerių aikštelėse.


2017-10-13. Pakeleivingi 2017

Šių metų spalio 13 dieną Anykščių kultūros centre startuoja profesionalių teatrų nacionalinės dramaturgijos festivalis „Pakeleivingi Anykščiai 2017“.


2017-10-12. Visi nukentėję ūkininkai raginami nedelsiant kreiptis į savivaldybes

Šlapymetis suėda visą darbymetį. Ši sena lietuvių liaudies patarlė šiandien kaip niekada aktuali visiems šalies žemdirbiams. Lietuvoje dėl užsitęsusių liūčių paskelbus ekstremaliąją situaciją, daugelis dėl to nukentėjusių kaimo žmonių sutrikę tebelaukia, nes nežino, ko turėtų imtis ir kur kreiptis. Žemės ūkio ministerija informuoja: dėl liūčių patyrę žalą visos šalies žemdirbiai turi nedelsiant kreiptis į savo savivaldybes ir pateikti informaciją apie žuvusių pasėlių plotus.


2017-10-12. Nemokamos gyvūnų sterilizacijos akcijos Anykščiuose rezultatai

Rugsėjo 28–30 dienomis Anykščių rajono savivaldybės administracija, bendradarbiaudama su gyvūnų globos organizacija „Lesė“, veterinarijos klinika UAB „Fitovela“ ir Ko bei Vokietijos gyvūnų apsaugos organizacija „TASSO“ organizavo nemokamos sterilizacijos akciją Anykščių rajono benamiams gyvūnams pagal „Bridge“ (Bridge training project) projektą. Gyvūnų sterilizaciją Anykščiuose vykdę patyrę „TASSO“ deleguoti veterinarai iš viso sterilizavo 80 gyvūnų: 67 kates, 7 katinus ir 6 kales. 11 beglobių kačių, reagavę į rajono gyventojų pateiktą informaciją, sugavo ir į veterinarijos kliniką pristatė patys akcijoje dalyvavę specialistai.


2017-10-12. Anykščių rajono ir miesto gyventojams – rūšiuojamojo surinkimo konteineriai

Anykščių rajono savivaldybės administracija teikė Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondui (LAAIF) paraišką gauti finansavimą projektui „Pakuotės atliekų kiekio mažinimas mišrių komunalinių atliekų sraute“. Projekto esmė – rūšiuojamojo surinkimo konteinerių pirkimas individualių namų valdoms. Nupirkti 1328 vnt. 240 l talpos konteineriai, skirti rūšiuoti visai pakuotei (išskyrus stiklą), bei 6386 vnt. 120 l talpos konteineriai, skirti rūšiuoti stiklą. Apie pusę šių konteinerių kiekio yra atvežti į UAB Anykščių komunalinio ūkio teritoriją. Nuo šių metų spalio mėnesio 9 dienos juos UAB Anykščių komunalinis ūkis pradės dalinti Anykščių rajono ir miesto individualių namų gyventojams. Išdalinus nupirktus konteinerius rūšiuojamojo surinkimo konteineriais bus aprūpinta 100 proc. individualių namų valdų, besinaudojančių individualiais mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteineriais. Už rūšiuojamųjų atliekų surinkimo konteinerių išvežimą iš gyventojų nebus imamas papildomas mokestis.


2017-10-12. Muzika po atviru dangumi – visiems, visur ir visada

Spalio 12 d., 17.30 val., prie Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos vyks lauko muzikos instrumentų pristatymas.

Lauko muzikos instrumentai – tai būdas atsipalaiduoti, smagiai ir kūrybiškai praleisti laiką gryname ore. Stacionariai lauke tvirtinami mušamieji ir perkusiniai muzikos instrumentai pritaikyti visų amžiaus grupių ir galimybių žmonėms: vaikams ir suaugusiems, mokantiems groti ir pirmą kartą prisiliečiantiems prie instrumento.


2017-10-11. Futbolo turnyras V.Leščiui atminti

Spalio 7 dieną, J.Biliūno gimnazijos stadione įvyko jau ketvirtasis futbolo turnyras, skirtas V. Leščiaus atminimui. Varžybose dalyvavo dviejų amžiaus grupių futbolininkai, gimę 2007 m. ir 2009 m.

Į turnyrą susirinko aštuonios komandos  ir gausybė tėvelių, kurie palaikė savo atžalas. Vaikai stengėsi žaisti, o tėveliai sirgo už vaikų žaidimą. Nuo pirmųjų akimirkų tikėjomės, kad nepradėtų lyti, nes kai nežaidi futbolo, stadione nėra kur pasislėpti.

Tokiuose turnyruose  kaip šis, iš vaikų nereikalaujama rezultato, tad vaikai galėjo pademonstruoti išmoktus futbolo elementus, ką ir stengėsi daryti. Varžyboms pasibaigus  visi vaikai buvo apdovanoti  rėmėjų prizais.

Visiems turnyro rėmėjams tariame AČIŪ.


2017-10-11. Mokslininkai Anykščiuose diskutuos apie dvikalbius rašytojus

Spalio 12–13 dienomis Lietuvoje vyksta antroji tarptautinė mokslinė konferencija „XIX ir XX a. lietuvių ir lenkų dvikalbiai rašytojai“. Ją rengia Lietuvos edukologijos universitetas su kolegomis Balstogėje (Lenkija). Šių metų konferencija daugiausiai dėmesio skiria XIX a. poetų Adomo Mickevičiaus ir Antano Baranausko inspiracijoms.

Antrąją konferencijos dieną, penktadienį, konferencijos dalyviai persikelia iš Vilniaus į Anykščius, kur nuo 11 val. rengia plenarinį posėdį A. Vienuolio-Žukausko memorialiniame name-muziejuje. Šio posėdžio metu bus perskaityti penki Lietuvos ir Lenkijos mokslininkų pranešimai, du iš jų tiesiogiai pristatys A. Baranausko tematiką.2017-10-11. Darbą palieka komunalininkų vadovas

Kad gavo UAB Anykščių komunalinis ūkis direktoriaus Kazio Šapokos pareiškimą dėl išėjimo iš darbo, redakcijai patvirtino Anykščių savivaldybės Viešųjų pirkimų ir turto skyriaus vedėja,  įmonės valdybos pirmininkė Audronė Savickienė. „Taip,  pareiškimas gautas. Daugiau aš nieko negaliu komentuoti iki penktadienio, kai valdyba priims sprendimą. Supraskite, kad darbų pilna – miestas priverstas stambiagabaričių atliekų, įmonėje apie devyniasdešimt darbuotojų,  o viskas turi vykti sklandžiai. Direktoriaus sprendimo tikrai negaliu komentuoti”, - trečiadienį sakė A. Savickienė.

Susisiekus telefonu su K. Šapoka,  jis patvirtino, kad sprendimą išeiti iš darbo jis priėmė niekieno neverčiamas, kad tai yra jo pasirinkimas.2017-10-11. Nuolaidos bilietams į „Pakeleivingus“

Kartu su krintančiais rudeniniais lapais krinta ir „Pakeleivingų“ bilietų kainos.  Perkant bilietus grupėms, nuo 10 žmonių, taikomos nuolaidos.  Daugiau informacijos, bilietai ir bilietų rezervacija -  Kultūros centro kasoje arba telefonu 8 381 52239


2017-10-11. Mano širdis yra Tavo…

„Mano širdis yra Tavo“ (tekstas Nils Ferlin, muzika Geir Holmsen) – tai viena iš jautriausių Norvegijos  Os vyrų choro atliekamų dainų, kuri nuskambėjo  rugsėjo 30 d. Anykščių Menų inkubatoriuje – menų studijoje.  Mes išvydome kartu su choru dainuojantį Os merą Arnfinn Nergard. Dar kartą įsitikinome, kad jo širdis tikrai plaka Anykščiams ir mūsų žmonėms. Jau pasitikę svečius iš Norvegijos Vilniaus oro uoste ir šiltai apsikabinę, pasisveikindami pastebėjome  Arnfinn akyse ašaras. Kartu atvyko ir Arnfinn žmona Ingrid. Ypatingą jautrumą ir meilę mums, jautėme visas viešnagės dienas ir repetuodami,  ir koncertuodami ar keliaudami kartu po Anykščių kraštą.


2017-10-11. Kompensaciją už šildymą gyventojai galės pasiskaičiuoti patys

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje buvo pristatytas pasikeitęs būsto šildymo išlaidų kompensavimo teisinis reguliavimas ir Būsto šildymo išlaidų kompensacijos skaičiuoklė, kuria gyventojai gali patys preliminariai susiskaičiuoti galimą būsto šildymo kompensacijos dydį. Skaičiuoklę galima rasti www.spis.lt, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Anykščių rajono savivaldybės tinklalapiuose.

Nuo š. m. birželio 1 dienos įsigaliojo Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo pakeitimas, numatantis, kad nepasiturintiems gyventojams šildymo sezono metu bus kompensuojama didesnė būsto šildymo išlaidų dalis, viršijanti 10 proc.  skirtumo tarp šeimos (asmens) pajamų ir valstybės remiamų pajamų šeimai (asmeniui) dydžio (anksčiau buvo kompensuojama išlaidų dalis, kuri viršijo 20 proc. skirtumo tarp šeimos pajamų ir valstybės remiamų pajamų).


2017-10-10. Galutiniai duomenys apie liūčių padarytus nuostolius – jau netrukus

 Daugelyje Lietuvos rajonų praūžusios ilgalaikės liūtys ne tik sudaužė į šipulius dalies ūkininkų svajones apie gausų derlių, bet ir padarė didžiulę žalą būsimiems pasėliams. Siekdama išsiaiškinti tikrąjį nuostolių mastą, Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) iki lapkričio 1 d. planuoja surinkti informaciją apie kiekvieno žemdirbio žuvusių pasėlių plotus – dėl reikalingų duomenų kreiptasi į visų Lietuvos rajonų savivaldybių administracijas.


2017-10-10. Savivaldybėje – „Atvira savivalda“

Šiandien, spalio 10 dieną, Savivaldybėje rinkosi moksleiviai iš Jono Biliūno,  Troškūnų Kazio Inčiūros ir Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijų, Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunckio centro ir Anykščių rajono Anykščių technologijos mokyklos į Vietos savivaldos dienai skirtą atvirų durų dieną „Atvira savivalda“.  Vietos savivaldos diena Anykščių rajono savivaldybėje minima jau trečius metus. Savivaldybės administracijos specialistė ryšiams su visuomene Adelė Aglinskaitė supažindino jaunimą su dienos darbotvarke.

Sveikindamas gausiai susirinkusius moksleivius, rajono meras Kęstutis Tubis trumpai papasakojo, kas tai yra savivalda ir teigė, kad Administracija atvira jaunimo pasiūlymams, kad nori kartu mokytis ir laukia naujų idėjų.
Administracijos direktorius Audronius Gališanka kvietė siūlyti idėjas projektams ir prisiminė, kad praeitais metais Vietos savivaldos dieną jaunimas pasiūlė projektą, kuris planuojamas įgyvendinti, ir linkėjo šią dieną praleisti įdomiai bei pasisemti patirties.


2017-10-10. Įspūdingas Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo finalas sudrebino Kauną!

Praėjusį penktadienį Lietuvos muzikos seras savo atvirumu ir nuoširdumu sudrebino Kauno „Žalgirio“ areną ir taip vainikavo savo koncertinį turą „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“. Turo metu klaipėdiečiams, šiauliečiams, vilniečiams ir kauniečiams buvo pristatytas naujas atlikėjo albumas. Negana to, visiems puikiai žinomos Gyčio Paškevičiaus dainos arenose skambėjo naujame, negirdėtame amplua, kurį atlikėjas kūrė kartu su kompozitoriumi Dainiumi Pulausku.

„Šiam turui ruošėmės daugiau nei pusmetį – kartu su grupe valandų valandas praleidome ruošdamiesi ir įrašinėdami naują albumą. Nuoširdžiai dėkoju D. Pulauskui – jis sukūrė šio koncertinio turo dainų aranžuotes, todėl klausytojai turėjo galimybę išgirsti senas dainas, atliekamas kitaip. Atskirai noriu padėkoti dainų tekstų autorėms E. Drungytei ir J. Milišauskaitei“, – po pasirodymo Kaune sakė Gytis Paškevičius.


2017-10-10. Europos Parlamento nariai sunerimo: Lietuva vėl grįžta prie moterims nepalankių siūlymų

Europos Parlamentas išreiškė gilų susirūpinimą dėl į Seimą grąžinto svarstyti abortų draudimo įstatymų projekto. Dokumentą, išsakantį abejones dėl Lietuvoje vykstančių diskusijų, pasirašė 91 Europos Parlamento narys iš skirtingų frakcijų.

Kreipimasis adresuotas Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei, ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui, Seimo pirmininkui Viktorui Pranckiečiui ir Žmogaus teisių komiteto pirmininkui Valerijui Simulik.

Dokumentą pasirašė ir du Lietuvos europarlamentarai: Moterų teisių ir lyčių lygybės komiteto pirmininkė, socialdemokratė Vilija Blinkevičiūtė bei Liberalų sąjūdžio narys Petras Auštrevičius.


2017-10-10. Anykščių KKSC slidininkai užtikrintai pasirodė varžybose Ignalinoje

Anykščių KKSC slidininkai Ignalinoje dalyvavo Lietuvos jaunių , jaunučių ir vaikų slidininkų rudens pirmenybėse.

Pirmą varžybų dieną sportininkai rungtyniavo kroso takeliuose. Savo amžiaus grupėse greičiausi buvo ir pirmąsias vietas iškovojo Fausta Repečkaitė, Edvinas Šimonutis ir Paulius Januškevičius, antri finišavo Gabija Žygelytė ir Matas Gražys, trečia – Eglė Savickaitė.


2017-10-10. Rudens šventė Kavarske

Sekmadienį Kavarsko moterų seklyčios (vad. Marija Karalienė) ir Anykščių kultūros centro Kavarsko skyriaus (vad. Aušra Blažienė) moteriškės visus pakvietė į Rudens darbų pabaigtuvių šventę. Oras tądien tikrai buvo tinkamas tik namie prie šilto pečiaus sėdėti, tačiau būrelis Kavarsko seniūnijos gyventojų visgi lietaus nepabūgo ir atėjo po Kavarsko miesto centrą pasižvalgyti. Pradžioje smalsuolių buvo nedaug, bet po Šv. Mišių iš bažnyčios išėję ne visi pasuko namo.  Kai kurie, išgirdę dviejų garsiakalbių čigonėlių kvietimą apsilankyti aukcione, pasuko prie seniūnijos pastato. Ten Budrių bendruomenės pirmininkas Valentinas Gudėnas pardavinėjo kažkokias dėžutes, kurių turinio nieks nežinojo. Varžytuvės dėl paslėptų prekių vyko intensyvios. Kai kurių daiktų pradinė kaina, iškalbingojo aukciono vedėjo pastangų dėka,  pakilo net keletą kartų.  O daiktai tikrai buvo vertingi. Vienoje dėželėje buvo ilgoka pynė „šeimyninių“ svogūnų, kitoje – laimės pasaga, dar kitoje – didžiulis vazonas gėlėms.  Dar keliose dėžutėse buvo suvenyrai, o viena iš vertingesnių dovanų -  kavinės „Šaltinis“ 10 litų kuponas.  Žodžiu, kai viskas buvo gana brangiai išparduota, aukciono „valdytojas“ pasiūlė į aukcioną įtraukti Budrių moteriškių keptas baronkas. Išpirko ir jas. Taigi, aukcionas įvyko, jo dalyviai patenkinti buvo, nes namo ne tuščiomis sugrįžo.

Daugiau veiklos lig ir nebuvo, nes seniūnija nesugebėjo atvežti ir pastatyti palapinės, kurioje turėjo koncertuoti kurkliečiai.  Tiesa, seniūnijos ūkvedys ryte buvo atvežęs palapinę iki miesto centro, bet kadangi nebuvo kam jos pastatyti, palapinę vėl „susirinko“.  Po atviru dangumi dainininkai koncertuoti nesutiko, tad šventė liko be muzikinio fono...


2017-10-09. Anykščių PSPC darbuotojų moto – sveikas, saugus ir patenkintas pacientas

Penktadienį, spalio 6 dieną, Anykščių kultūros centre Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras minėjo 20 metų sukakties jubiliejų.  Renginyje dalyvavo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Seimo narys Antanas Baura, rajono meras Kęstutis Tubis, Savivaldybės administracijos atstovai,  kaimyninių rajonų PSPC vadovai, Anykščių įstaigų bei organizacijų atstovai.

„Prieš 20 metų atidarytame Anykščių PSPC dirbo 375 darbuotojai, buvo 35 457 prisirašiusiųjų gyventojų. Šių metų rugsėjo 1-osios duomenimis centre dirba 148 darbuotojai, iš jų 45 gydytojai. Prisirašiusiųjų šiuo metu yra 23 601 gyventojas“, -  trumpai su PSPC centro istoriją susirinkusius supažindino Vaikų raidos sutrikimų reabilitacijos tarnybos vedėja Dalė Buterlevičienė.


2017-10-09. MUMS RAŠO

Spalio 15-oji  būdavo paskutinė diena, kai dar būdavo galima  „Autoveldos“  autobusu nuvažiuoti į Niūronis. Taip buvo keliolika metų. Pavasarį, balandžio 15 dieną,  vėl autobusas imdavo kursuoti maršrutu Anykščiai - Niūronys.
 
„Šiais, 2017 metais,  nuo spalio 15 d. bus pasikeitimų. Maršrutu Anykščiai - Niūronys autobusas iki pavasario kursuos vieną kartą savaitėje", - taip pažadėjo „Autovelda" direktorius V. Preidys.
 
Sodininkai pageidavome, kad autobusas važiuotų trečiadieniais. Iš Anykščių išvyktų tuo pačiu laiku 9.30 val. Po 3 valandų grįžtų atgal. Vykstantiems į Arklio muziejų 3 valandų ekspozicijos apžiūrėjimui pakanka. O sodininkams bus labai pravartu aplankyti, pažiūrėti kaip žiemoja sodai.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
         

            Sprendimas: DPromoLink